درگیری مسلحانه پلیس اصفهان با سوداگران مرگ

فرمانده انتظامی استان از کشف 886 کیلو و 370 گرم انواع مواد مخدر در عملیات مسلحانه شب گذشته ماموران پلیس مبارزه بامواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

سردار "محمدرضا میرحیدری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "خراسان جنوبی" با اشراف بالای اطلاعاتی از تردد سوداگران مرگ در یکی از محورهای فرعی شهرستان "نائین" مطلع و بلافاصله موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر "اصفهان" اطلاع دادند.

وی افزود: بلافاصله گروهی ازماموران مجرب پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان نیز وارد عمل شدند و یک وانت مزدا متعلق به سوداگران مرگ را که در محور فرعی "نائین-انارک" تردد می کرد شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: ماموران برای توقف خودرو و دستگیری قاچاقچیان وارد عمل شدند که سوداگران مرگ در تاریکی شب به سمت پلیس تیراندازی و درگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: سرانجام پس از درگیری متقابل و تیراندازی پلیس به سوی سوداگران مرگ ، قاچاقچیان که عرصه را برخود تنگ دیدند خودروی حامل مواد را رها و در تاریکی شب متواری شدند.

سردار میرحیدری گفت: در بازرسی از وانت مزدا 860 کیلو و 400 گرم تریاک، 13 کیلو و 740 گرم مرفین و 12 کیلو و 230 گرم هروئین کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه این سوداگران مرگ شناسایی شده و بزودی دستگیر می شوند خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور ، شبانه روز با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی مقابله می کنند.
(1400/4/23 - 12:5:0)